Благодійна діяльність

Безстрокова благодійна акція «ДитинствоДітям»

Життя людини безцінне, але в незаперечності даної істини будуть змушені засумніватися ті, хто не зможуть його сплатити – надто вже часто життя хворої дитини має ціну.

Потрібно вирішувати питання спасіння дітей не так як це роблять політики, а так як це роблять люди в здоровій людській сім'ї. А в такій сім'ї питання вирішується негайно, і способи розв'язання знаходять різні. У даному випадку, в якості способу вирішення проблеми я вибрав саме варіант безстрокової благодійної акції «ДитинствоДітям», мета якої не тільки збір коштів на будівництво та облаштування безкоштовної клініки для дітей, але й організація будь-якої допомоги дітям.

Зізнаюся, не можу спокійно дивитися на пануюче беззаконня, неможливо мовчати і не захищати права дітей. Залишатися осторонь – вище сил людських.
Мене вводить в жах сама думка про те, що діти помирають тільки тому, що дорослі дяді і тьоті не вирішують питання збору грошей на будівництво та облаштування рятівних дитячих клінік з лабораторіями, в яких можна буде отримувати і потрібні препарати для лікування.
Виходячи з логіки, приймаючи істинний стан справ у всьому світі, абсолютно ясно, що малозабезпеченим громадянам підходять тільки безкоштовні (благодійні) клініки.
Діти не винні в тому, що батьки не в змозі забезпечити їх усім необхідним. Дитина не винна, що народилася й живе в малозабезпеченій сім'ї.

Допомагаючи лише деяким дітям скоріше опинитися в закордонних клініках, ми не повинні забувати і про тих дітей, які залишаються тут, і які помирають тільки тому, що їхні батьки не можуть зібрати потрібної суми на порятунок своїх кровиночок, не кажучи вже про реабілітацію.
Нескінченні фінансові збори на препарати та лікування за кордоном, і це сьогодні вимушеність. Тільки чому ж ця жорстока вимушеність повинна повторюватися з року в рік? Ми в змозі подбати про лікування дітей на своїй українській землі!


У призначенні платежу вказуйте один з двох варіантів:
  • На будівництво та облаштування безкоштовної клініки для дітей.
  • «ДитинствоДітям».

Абсолютно неважливо, яку суму ви переводите, головне, щоб ви не забували це робити кожен місяць. Адже один пропущений вами місяць може коштувати дитині життя.

Віталі Відаль


Фінансовий звіт: на будівництво та облаштування безкоштовної клініки для дітей отримано 1914 грн

Петиція на сайті Білого дому